IV Niedziela Wielkiego Postu - 30 marca 2014 r. PDF Drukuj Email
sobota, 29 marca 2014 20:21

NIEDZIELA IV WIELKIEGO POSTU
30 marca 2014 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9,00 zmiana tajemnic różańcowych dla Róż młodzieży i dzieci.
    Po południu o godz. 16,30 Gorzkie Żale z rozważaniem pasyjnym i Msza św.
  2. W związku ze zmianą czasu, od jutra / poniedziałek – 31. III. / Msza św. wieczorowa w dni powszednia będzie o godz. 18,00.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00.
  4. W tym tygodniu przypada: I Czwartek, I Piątek i I Sobota kwietnia.
  5. Godzina Święta we czwartek od 17,00 do 18,00.
    W piątek o godz. 15,00 wystawienie Najśw. Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 18,00.
    Nabożeństwo do Niepokalanego Serca N.M.P. w sobotę po wieczorowej Mszy św.
  6. Droga Krzyżowa dla starszych w piątek o godz. 18.00 i Msza św.
    Młodzież zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 19.30,
    natomiast dzieci będą mieć Drogę Krzyżową w sobotę o godz. 9.00.
  7. Zmiana tajemnic różańcowych dla Róż mężczyzn będzie w przyszłą niedzielę / 6. IV. / po Sumie.
  8. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 141 – 150.
  9. Za tydzień, w V Niedzielę W. Postu / 6. IV. / rozpoczniemy w naszej Parafii Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi Ks. Paweł Batory z diecezji rzeszowskiej. Program na niedzielę / 6 kwietnia / : …
  • Wspólnotę Stowarzyszenia Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu zapraszamy na spotkanie we czwartek po Mszy św. wieczorowej.
  • Msza św za śp. + Marzenę Rychlak, od Sąsiadów, będzie odprawiona we środę o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 71 – 90, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. za śp. + Michała Blajerskiego, od Sąsiadów, będzie odprawiona we czwartek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Marzenę Rychlak, od Koleżanek ze Stowarzyszenia, będzie odprawiona we czwartek o goz. 18,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 61 – 70, będzie odprawiona w piątek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Marzenę Rychlak, od Sąsiadów, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę wieczorem po Gorzkich Żalach.