I Niedziela Wielkiego Postu - 9 marca 2014 r. PDF Drukuj Email
sobota, 08 marca 2014 21:11

NIEDZIELA I WIELKIEGO POSTU
9 marca 2014 r.

1. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż kobiet.
    Po południu o godz. 16,30 Gorzkie Żale z rozważaniem pasyjnym i Msza św.
    W Bazylice katedralnej w Sandomierzu, dzisiaj, uroczystość 25-lecia sakry biskupiej J.E. Ks. Bpa Edwarda Frankowskiego.
  2. Jutro / poniedz. – 10. III. / rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością Św. Józefa. Nowenna po wieczorowej Mszy św.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00.
  4. Droga Krzyżowa dla starszych w piątek o godz. 17.00 i Msza św.
    Młodzież zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 18.30, natomiast dzieci będą mieć Drogę Krzyżową w sobotę o godz. 9.00.
  5. Przyszła II Niedziela W. Postu / 16.III. / to dzień dziękczynienia Panu Bogu za bł. Jana Pawła II i dzień modlitwy w intencji Ojczyzny. Po Gorzkich Żalach i wieczorowej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu do Apelu Jasnogórskiego – do godz. 21,00. Zapraszamy !
  6. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 101 – 110.
  • Wspólnota Akcji Katolickiej naszej parafii raz jeszcze zwraca się z gorącym apelem aby stanąć w obronie polskich lasów i polskiej ziemi. Będą jeszcze zbierane podpisy w salce w każdy piątek po Drodze Krzyżowej i Mszy św. wieczorowej i w każdą niedzielę przed Gorzkimi Żalami od godz. 16,00 co tydzień aż do Niedzieli Palmowej.
  • Msza św. za śp. + Emilię Rychlak, od pracowników Zakładów Chemicznych, będzie odprawiona jutro o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Stanisława Wiewiórskiego, od Sąsiadów i znajomych, będzie odprawiona w piątek o godz. 6,30.
  • Msza św. za zmarłych z Róży Św. Kazimierza, Pana Józefa Mareckiego, będzie odprawiona w piątek wieczorem po Drodze Krzyżowej.
  • Msza św. za śp. + Monikę Krawiec, od Pracowników Urzędu Gminy, będzie odprawiona w piątek wieczorem po Drodze Krzyżowej. / koncelebra /
  • Msza św. za śp. + Michała Blajerskiego, z Róży Św. Krzysztofa, Pana Kazimierza Furtaka, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 11,00.
  • Msza św. za śp. + Emilię Rychlak, z Róży M.B. Miłosierdzia – Pani Marii Czerepak, będzie odprawiona w najbliższą niedzielę wieczorem po Gorzkich Żalach.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 91 – 100, będzie odprawiona 8 kwietnia wieczorem.