V Niedziela Zwykła - 9 lutego 2014 r. PDF Drukuj Email
sobota, 08 lutego 2014 20:23

NIEDZIELA V zw. w Roku
9 lutego 2014 r.

1. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla Róż kobiet. Po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia – Nieszpory i Msza św.
  2. We wtorek / 11. II. / wsp. Najśw. Maryi Panny z Lourdes – XXII Światowy Dzień Chorego. Kościół w tym dniu pragnie szczególnie pochylić się nad cierpiącymi z powodu choroby i niepełnosprawności. Rano o godz. 6.30 i wieczorem o godz. 17,00 Msza św. z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych. Modlić się będziemy w intencji wszystkich chorych i cierpiących w naszej wspólnocie parafialnej.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00. I Msza św.
  4. W piątek / 14. II. / liturgiczne święto Patronów Europy: Św. Cyryla i Metodego.
  5. W przyszłą niedzielę / 16. II. / jak co miesiąc dziękować będziemy Panu Bogu i Matce Najśw. za bł. Jana Pawła II i modlić się w intencji Ojczyzny. Po wieczorowej Mszy św. będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja do Apelu Jasnogórskiego, do godz. 21,00. – to nasze modlitewne przygotowanie do kanonizacji bł. Jana Pawła II i bł. Jana XXIII.
  6. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 51 – 60.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. z Lourdes, Pani Marianny Roman, będzie odprawiona we wtorek o godz. 17,00. – dzień patronalny Róży.
  • Msza św. za śp. + Jana Konior, od Sąsiadów z Grądu, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. za śp. + Stanisława Wiewiórskiego, od Sąsiadów i znajomych, będzie odprawiona w piątek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Marię Olko, z Róży Niepokalanego Pocz. N.M.P. – Pani Władysławy Sitarz, będzie odprawiona w piątek o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Emilię Rychlak, od koleżanek z pracy córki Haliny, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 16. II. / o godz. 17,00./li>