IV Niedziela Zwykła - 2 lutego 2014 r. PDF Drukuj Email

NIEDZIELA IV zw. w Roku
2 lutego 2014 r.

ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO – MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ

1. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 9,00 będzie uroczyste poświęcenie i wręczenie książeczek, dzieciom przygotowującym się do I Spowiedzi i Komunii św.
    Po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn.
    Po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia - Nieszpory i Msza św.
  2. We środę / 5.II. / przypada wsp. św. Agaty.
    Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy o godz. 17,00 i Msza św.
    Poświęcenie chleba i wody będzie podczas Mszy św. rano i wieczorem.
  3. W tym tygodniu przypada I Czwartek i I Piątek lutego.
    We czwartek Godzina Święta od 16,00 do 17,00.
    W piątek o godz. 15,00 wystawienie Najśw. Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 17,00. Podczas adoracji Spowiedź św. Zapraszamy !!!
  4. W przyszłą niedzielę / 9. II. / po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż kobiet.
  5. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 41 – 50.
  • Stowarzyszenie Przyjaciół W.S.D. w Sandomierzu zapraszamy na spotkanie we czwartek po wieczorowej Mszy św.
  • Msza św. za śp. + Adolfa Ciak, od Sąsiadów córki Czesławy, będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Monikę Krawiec w 8 rocz. śm., od pracowników Urzędu Gminy w Jeżowem, będzie odprawiona we wtorek o godz. 17,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 651 – 661, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. za śp. + Danutę Sawicz, od Sąsiadów, będzie odprawiona we czwartek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Stanisława Wiewiórskiego, od Sąsiadów i znajomych, będzie odprawiona w piątek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Adolfa Ciak, od Sąsiadów, będzie odprawiona w sobotę o godz. 17,00.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Uzdrowienia Chorych, Pani Franciszki Cisek, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 9. II. / o godz. 11,00.
  • Słowa podziękowania za wizytę duszpasterską ; gościnność, życzliwość, otwartość i wszelkie dobro. Bóg zapłać za złożone ofiary z racji „kolędy”.