II Niedziela po Narodzeniu Pańskim - 5 stycznia 2014 r. PDF Drukuj Email
sobota, 04 stycznia 2014 21:08

NIEDZIELA II po NARODZENIU PAŃSKIM
5 stycznia 2014 r.

1. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla Róż mężczyzn. Po południu o godz. 17,00 nabożeństwo adoracyjne i Msza św.
  2. Jutro / poniedziałek – 6 stycznia / Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Porządek Mszy św. niedzielny: 7,00 ; 9,00 ; Suma o 11,00. Po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia – Nieszpory i Msza św. Pan Jezus objawia się narodom pogańskim w osobach Mędrców ze Wschodu. Modlić się będziemy i wspomagać materialnie Misje św. Po każdej Mszy św. będzie poświęcenie kadzidła i kredy.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00.
  4. Za tydzień w niedzielę / 12. I / Święto Chrztu Pana Jezusa. Zakończenie liturgicznego okresu Narodzenia Pańskiego.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych dla Róż kobiet będzie w przyszłą niedzielę / 12. stycznia / po Sumie.
  6. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 1 – 10.
  • Jutro przed każdą Mszą św. nasza młodzież z Ruchu Misyjnego „TUCUM” proponować będzie zestawy mirry i kredy - komplety do poświęcenia.
  • Wspólnotę Akcji Katolickiej i Stowarzyszenia Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 15,00.
  • Jak co roku ofiary z racji „kolędy” można składać w podpisanych kopertach na tacę od przyszłej Niedzieli – / 12. I. /
  • Wizyta duszpasterska w tygodniu:

- ks. Dariusz będzie kontynuował wizytę duszpasterską po stronie północnej w kierunku Pikuł od wtorku do piątku od godz. 15,00; a sobotę od godz. 9,00.
    - ks. dr Sylwester we wtorek o godz. 15,00 rozpocznie wizytę duszpasterską od plebanii stroną południową w kierunku Podgórza. We środę nie będzie wizyty w tym rejonie. We czwartek dalszy ciąg po tej stronie od godz. 17,30; w piątek od godz. 15,00, a w sobotę od godz. 9,00.
    - ks. prob. we wtorek od godz. 9,00 rozpoczęcie w Pikułach strona południowa w kierunku Podgórza; we środę i czwartek też od godz. 9,00 ciąg dalszy Podgórza.
  • Msza św. za śp. + Marię Olko, od Sąsiadów, będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 651 – 661, będzie odprawiona w późniejszym terminie…