XX Niedziela Zwykła - 18 sierpnia 2013 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 18 sierpnia 2013 09:35

NIEDZIELA XX zw. w Roku
18 sierpnia 2013 r.

1. Dzisiaj po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia – Nieszpory i Msza św.
  2. W tym tygodniu we wtorek / 20. VIII. / przypada wsp. św. Bernarda z Clairvaux, we środę św. Piusa X – papieża, a we czwartek / 22. VIII. / wsp. Najśw. Maryi Panny Królowej. W sobotę / 24. VIII. / liturgiczne Święto Św. Bartłomieja , Ap.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.
  4. W przyszłą niedzielę / 25. VIII. / Św. Ludwika - imieniny śp. + Ks. Prałata Ludwika Bielawskiego. O godz. 11,00 będzie Msza św. za naszego śp. + Ks. Prałata.
  5. W przyszłą niedzielę – 25. VIII – podczas Sumy o godz. 11,00 chrzest dzieci.
    Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w sobotę po Mszy św. wieczorowej w kościele.
  6. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci będzie za tydzień, w niedzielę / 25. VIII. / po Mszy św. o godz. 9,00.
  7. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 411 – 420.
  • Gminne dziękczynienie za plony DOŻYNKI GMINNE naszej Gminy w tym roku odbędą się w Groblach dzisiaj – rozpoczęcie Mszą św. o godz. 13,00 w Groblach. Pan Wójt i organizatorzy zapraszają…
  • Zbliża się Uroczystość Dożynek Jasnogórskich w Częstochowie / 1. IX. / – zapisy u Pana Franciszka Króla i Pana Wojciecha Kopacza do środy / 28. VIII. / Jak co roku zachęcam do udziału w tych uroczystościach.
  • Msza św. za śp. + Walerię Bielecką, zamówiona przez Sąsiadów, będzie odprawiona jutro o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Janinę Zakrzewską, zamówiona przez Sąsiadów, będzie odprawiona we środę o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Sióstr Różańcowych z Róży M.B. Królowej – Pani Bernadety Cisek będzie odprawiona we czwartek / 22. VIII. / o godz. 18,00 – dzień Patronalny.
  • Msza św. za śp. + Krzysztofa Tomczyka, od Koleżanek i Kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej, będzie odprawiona w piątek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Walerię Bielecką, od Sąsiadów z Grądu, będzie odprawiona w sobotę o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Krzysztofa Tomczyka, od Koła Łowieckiego „Jeleń” z Jeżowego, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 7,00.
  • Msza św. za śp. + Ks. Prałata Ludwika Bielawskiego, z racji imienin, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 11,00.