UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO - 19 maja 2013 r. PDF Drukuj Email
sobota, 18 maja 2013 21:31

NIEDZIELA - UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
19 maja 2013 r.

1. Duch Św. który został dany Kościołowi, niech rozpali nasze serca i umysły, abyśmy jeszcze pełniej byli dziećmi Bożymi. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 9.00 Uroczystość Rocznicy I Komunii św. dzieci klas drugich.
    Po południu o godz. 17,00 nabożeństwo majowe i Msza św.
    Modlimy się w int. naszych Pielgrzymów zdążających do Leżajska.
  2. Jutro / poniedz. – 20. V. / Święto Najświętszej Maryi Panny – Matki Kościoła; drugi dzień Zielonych Świątek. Msze św. o godz. 7,00; Suma o godz. 10,00; po południu o godz. 17,00 Nabożeństwo Majowe i Msza św.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę włączona w nabożeństwo majowe.
  4. W piątek / 24. V. / przypada wsp. N.M.P. Wspomożycielki Wiernych.
  5. W przyszłą Niedzielę / 26. V. / UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ.
  6. Chrzest dzieci za tydzień, w Niedzielę – 26 maja – podczas Sumy o godz. 11,00.
    Katecheza chrzcielna dla Rodziców i Chrzestnych w sobotę po Mszy św. wieczorowej i nabożeństwie majowym w kościele.
  7. Zmiana tajemnic różańcowych dla Róż młodzieży i dzieci w przyszłą Niedzielę po Mszy św. o godz. 9,00.
  8. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 281 – 290.
  • Akcję Katolicką zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę / 26. V. / o godz. 15.00.
  • Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała – procesja planowana jest na Zanawsie obok gimnazjum i piekarni i powrót wzdłuż parkingu. Już teraz proszę pomyśleć o uporządkowaniu trasy…
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży N.M.P. Matki Kościoła – Pani Genowefy Ciak, będzie odprawiona jutro o godz. 10.00.
  • Msza św. za śp. + Władysława Głuszaka, z Róży Św. Stanisława Kostki – Pana Edwarda Piskora, będzie odprawiona jutro o godz. 17.00.
  • Msza św. w intencji Ks. dra Sylwestra Serafina i Ks. Tadeusza Ziętkowskiego, z racji 10 Rocznicy święceń kapłańskich, będzie odprawiona we środę o godz. 18.00.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych, z Róży M.B. Pocieszenia – Pani Marii Szewc, będzie odprawiona we czwartek o godz. 18.00.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Wspomożenia Wiernych – Pani Anieli Furtak, będzie odprawiona w piątek o godz. 18.00.
  • Msza św. za śp. + Władysława Urbanika, zamówiona przez Sąsiadów córki Haliny, będzie odprawiona w piątek o godz. 18.00 / koncelebra /
  • Msza św. za zmarłych z Róży Św. Jana z Dukli – Pana Mieczysława Głuszaka, będzie odprawiona w sobotę o godz. 18.00.