VII Niedziela Wielkanocna - Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego PDF Drukuj Email
sobota, 11 maja 2013 20:36

NIEDZIELA VII WIELKANOCNA
LITURGICZNA UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO
12 maja 2013 r.

1. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 9,00 dzieci klas drugich naszej Parafii po raz pierwszy w życiu przyjmą Komunię św. / 33 dzieci klas drugich /
    Modlimy się w ich intencji. Po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż kobiet. Po południu o godz. 17.00 nabożeństwo majowe z udziałem dzieci pierwszokomunijnych i Msza św.
    Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Św.
  2. Jutro – 13. V. - przypada IV Rocznica Nawiedzenia Kopii Cudownego Wizerunku M.B. Jasnogórskiej w naszej Parafii. - wspomnienie Matki Bożej z Fatimy.
  3. We wtorek / 14. V. / liturgiczne Święto Św. Macieja – Apostoła.
  4. We środę / 15. V. / modlić się będziemy w intencji Solenizantek o imieniu Zofia.
  5. We czwartek / 16. V. / Św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski ; adoracja do Apelu Jasnogórskiego w intencji Ojczyzny ….
  6. W przyszłą Niedzielę / 19.V. / UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO - Zielone Świątki, kończy się czas WIELKANOCNY.
  7. Rocznica I Komunii św. dzieci klas trzecich będzie w przyszłą niedzielę o g. 9,00.
  8. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 271 – 280.
  • Pielgrzymka do Leżajska wyruszy z kościoła paraf. w przyszłą Niedzielę / 19.V. / o godz. 3,00 nad ranem – powrót w tym samym dniu.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Fatimskiej, będzie odprawiona jutro o godz. 18,00 – dzień patronalny.
  • Msza św. w intencji Sióstr Różańcowych z Róży M.B. Miłosierdzia – Pani Marii Czerepak, będzie odprawiona jutro o godz. 18,00 – koncelebra.
  • Msza św. dziękczynna za dar Kapłaństwa naszego Rodaka, Ks. Tadeusza Kopacza, w 20 rocz. święceń kapłańskich, będzie odprawiona we środę o g. 18,00.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Różańcowej – Pani Janiny Przybysz, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 19. V. / o godz. 7,00.
  • Msza św. w intencji dzieci klas trzecich – Rocznicy I Komunii św. będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 9,00.