IV Niedziela Wielkanocna - 21 kwietnia 2013 r. PDF Drukuj Email

NIEDZIELA IV WIELKANOCNA
21 kwietnia 2013 r.
Niedziela Dobrego Pasterza

1. Dzisiaj rozpoczynamy 50. Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego pod hasłem: „Powołania znakiem nadziei opartej na wierze”.
    Po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia – Nieszpory i Msza św.
  2. We wtorek / 23. IV. / Uroczystość Św. Wojciecha – Patrona Polski. Modlić się będziemy w intencji naszej Ojczyzny i polecać będziemy Solenizantów.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.
  4. We czwartek / 25. IV. / przypada Święto Św. Marka – Ewg. W naszych modlitwach pamiętajmy o Solenizantach, naszych Rodakach: Ks. Dziekanie Marku Cisku z Leżajska, Ks. por. Marku Drabiku z Dęblina i naszych bliskich - znajomych.
  5. Chrzest dzieci będzie w przyszłą niedzielę / 28. IV. / podczas Sumy o godz. 11,00. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w sobotę po wieczorowej Mszy św. w kościele.  Proszę zgłaszać dzieci do czwartku włącznie.
  6. Zmiana tajemnic różańcowych dla młodzieży i dzieci będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9,00.
  7. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 251 – 260.
  • Spotkanie i próba dla dzieci klas drugich- wraz z Rodzicami- przygotowujące do Uroczystości I Komunii św. będzie we wtorek i czwartek / 23. i 25. IV. / o godz. 16,00 przy kościele.
  • Msza św. za zmarłych z Róży Św. Kazimierza – Pana Józefa Mareckiego, będzie odprawiona we wtorek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Michała Bednarza z Róży Św. Stanisława, bpa i m. – Pana Andrzeja Drelicha, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. za śp. + Stanisława Krasoń, zamówiona przez Sąsiadów, będzie odprawiona we czwartek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Janinę Ciak, zamówiona przez Sąsiadów, będzie odprawiona w piątek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Marię Ożóg, zamówiona przez Sąsiadów, będzie odprawiona w piątek o godz. 18,00.