III Niedziela Wielkanocna - 14 kwietnia 2013 r. PDF Drukuj Email
sobota, 13 kwietnia 2013 21:14

NIEDZIELA III WIELKANOCNA
14 kwietnia 2013 r.

1. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla Róż kobiet.
    Po południu o godz. 17.00 Adoracja Najśw. Sakramentu i Msza św.
  2. We wtorek / 16. IV. / dzień modlitwy dziękczynnej za wyniesienie do chwały ołtarzy bł. Jana Pawła II – papieża. Po wieczorowej Mszy św. będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i modlitwy do Apelu Jasnogórskiego – do godz. 21,00.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00.
  4. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 241 – 250.
  • Wspólnoty: Akcji Katolickiej i Stowarzyszenia Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego zapraszam na spotkanie dzisiaj / 14. IV. / o godz. 15,00.
  • Msza św. za śp. + Władysława Urbanika, zamówiona przez Sąsiadów, będzie odprawiona we środę o godz. 6.30.
  • Msza św. za zmarłe Siostry różańcowe z Róży Zwiastowania N.M.P. – Pani Marii Mścisz, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. za śp. + Henryka Rogalę, zamówiona przez Sąsiadów, będzie odprawiona w piątek o godz. 18.00.
  • Msza św. za śp. + Tadeusza Bieleckiego, zamówiona przez Sąsiadów, będzie odprawiona w sobotę o godz. 18.00.