Poniedziałek Wielkanocny - 1 kwietnia 2013 r. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 01 kwietnia 2013 08:50

WIELKANOC  -  2013 r.

Poniedziałek Wielkanocny - 1  kwietnia 2013 r.

1. W Oktawie Wielkanocy nieustannie dziękujemy Chrystusowi Zmartwychwstałemu za Zbawienie i Odkupienie. Dzisiaj porządek Mszy św. niedzielny.
    Po południu o godz. 17,00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św.
  2. Od jutra / wtorek – 2 kwietnia / Msza św. wieczorowa w dni powszednie będzie o godz. 18.00. Rano bez zmian o godz. 6.30.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.
  4. W tym tygodniu przypada: I Czwartek, I Piątek i I Sobota kwietnia.
  5. Godzina Święta we czwartek od 17.00 do 18.00. Zapraszamy!
  6. W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu; Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 18.00, następnie Litania do Najśw. Serca Pana Jezusa i Msza św.
  7. Triduum przed Uroczystością Zwiastowania Pańskiego rozpoczniemy w piątek podczas adoracji Najśw. Sakramentu. / Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego /
  8. Nabożeństwo do Niep. Serca N.M.P. będzie w sobotę po wieczorowej Mszy św.
  9. Przyszła Niedziela / 7. IV. / jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego. O godz. 15,00 zapraszamy do kościoła do wspólnej modlitwy – Koronki do Miłosierdzia Bożego.
    Niedziela Miłosierdzia Bożego jest Świętem Patronalnym „CARITAS” – modlimy się w intencji naszego Parafialnego Zespołu „CARITAS”. Skarbonki można będzie składać w przyszłą Niedzielę przed Wizerunkiem Chrystusa Miłosiernego.
  10. Zmiana tajemnic różańcowych dla Róż mężczyzn będzie w najbliższą niedzielę – 7. IV po Sumie.
  11. Troskę o kościół w sobotę od godz. 12.00 powierzam rodzinom młodzieży, która w poniedziałek – 8 kwietnia - przyjmie Sakrament Bierzmowania.
  • Spotkanie Wspólnoty Stowarzyszenia Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego we czwartek po wieczorowej Mszy św.
  • W sobotę o godz. 10.00 w naszej Parafii będzie Dekanalne Spotkanie Młodzieży z dekanatu Rudnik n/S.
  • Msza św. za śp. + Władysława Głuszaka, zamówiona przez Sąsiadów, będzie odprawiona we wtorek o godz. 18.00.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Róży Mistycznej – Pani Marii Woś, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. za śp. + Henryka Rogalę – od Współpracowników Synowej z Przeworska, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. za śp. + Stanisława Ziober - z Róży św. Józefa – Pana Józefa Drzymały, będzie odprawiona we czwartek o godz. 18.00.
  • Msza św. za śp. + Józefa Chowaniec i za zmarłych z Róży św. Maksymiliana Kolbe – Pana Krzysztofa Majowicza, będzie odprawiona w piątek o godz. 18.00.
  • Msza św. za śp. + Marię Ożóg – z Róży Matki Odkupiciela – Pani Zofii Gut, będzie odprawiona w niedzielę / 7. IV. / o godz. 7.00.