Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/pjezowe/domains/parafia-jezowe.pl/public_html/plugins/system/securityimages.php on line 111

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/pjezowe/domains/parafia-jezowe.pl/public_html/plugins/system/securityimages.php on line 134
Poniedziałek Wielkanocny - 1 kwietnia 2013 r.
Poniedziałek Wielkanocny - 1 kwietnia 2013 r. PDF Drukuj Email

WIELKANOC  -  2013 r.

Poniedziałek Wielkanocny - 1  kwietnia 2013 r.

 

 

 1. W Oktawie Wielkanocy nieustannie dziękujemy Chrystusowi Zmartwychwstałemu za Zbawienie i Odkupienie. Dzisiaj porządek Mszy św. niedzielny.
  Po południu o godz. 17,00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św.
 2. Od jutra / wtorek – 2 kwietnia / Msza św. wieczorowa w dni powszednie będzie o godz. 18.00. Rano bez zmian o godz. 6.30.
 3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.
 4. W tym tygodniu przypada: I Czwartek, I Piątek i I Sobota kwietnia.
 5. Godzina Święta we czwartek od 17.00 do 18.00. Zapraszamy!
 6. W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu; Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 18.00, następnie Litania do Najśw. Serca Pana Jezusa i Msza św.
 7. Triduum przed Uroczystością Zwiastowania Pańskiego rozpoczniemy w piątek podczas adoracji Najśw. Sakramentu. / Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego /
 8. Nabożeństwo do Niep. Serca N.M.P. będzie w sobotę po wieczorowej Mszy św.
 9. Przyszła Niedziela / 7. IV. / jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego. O godz. 15,00 zapraszamy do kościoła do wspólnej modlitwy – Koronki do Miłosierdzia Bożego.
  Niedziela Miłosierdzia Bożego jest Świętem Patronalnym „CARITAS” – modlimy się w intencji naszego Parafialnego Zespołu „CARITAS”. Skarbonki można będzie składać w przyszłą Niedzielę przed Wizerunkiem Chrystusa Miłosiernego.
 10. Zmiana tajemnic różańcowych dla Róż mężczyzn będzie w najbliższą niedzielę – 7. IV po Sumie.
 11. Troskę o kościół w sobotę od godz. 12.00 powierzam rodzinom młodzieży, która w poniedziałek – 8 kwietnia - przyjmie Sakrament Bierzmowania.
 • Spotkanie Wspólnoty Stowarzyszenia Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego we czwartek po wieczorowej Mszy św.
 • W sobotę o godz. 10.00 w naszej Parafii będzie Dekanalne Spotkanie Młodzieży z dekanatu Rudnik n/S.
 • Msza św. za śp. + Władysława Głuszaka, zamówiona przez Sąsiadów, będzie odprawiona we wtorek o godz. 18.00.
 • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Róży Mistycznej – Pani Marii Woś, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
 • Msza św. za śp. + Henryka Rogalę – od Współpracowników Synowej z Przeworska, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
 • Msza św. za śp. + Stanisława Ziober - z Róży św. Józefa – Pana Józefa Drzymały, będzie odprawiona we czwartek o godz. 18.00.
 • Msza św. za śp. + Józefa Chowaniec i za zmarłych z Róży św. Maksymiliana Kolbe – Pana Krzysztofa Majowicza, będzie odprawiona w piątek o godz. 18.00.
 • Msza św. za śp. + Marię Ożóg – z Róży Matki Odkupiciela – Pani Zofii Gut, będzie odprawiona w niedzielę / 7. IV. / o godz. 7.00.
 

Rok duszpasterski

Idźcie i głoście

Dzisiaj