IV Niedziela Wielkiego Postu - 10 marca 2013 r. PDF Drukuj Email
sobota, 09 marca 2013 20:37

NIEDZIELA IV WIELKIEGO POSTU
10 marca 2013 r.

1. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż kobiet. Po południu o godz. 16,30 Gorzkie Żale z rozważaniem pasyjnym i Msza św.
  2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00.
  3. Droga Krzyżowa dla starszych w piątek o godz. 17,00 i Msza św.
    Młodzież zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 18,30,
    natomiast dzieci będą mieć Drogę Krzyżową w sobotę o godz. 9,00.
  4. Sobota w tym tygodniu / 16.III. / to dzień dziękczynienia Panu Bogu za bł. Jana Pawła II i dzień modlitwy w intencji Ojczyzny. Po wieczorowym nabożeństwie adoracja Najśw. Sakramentu do Apelu Jasnogórskiego – do godz. 21,00. Zapraszamy !
  5. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 201 – 210.
  6. Za tydzień, w V Niedzielę W. Postu / 17. III. / rozpoczniemy w naszej Parafii Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi Dyrektor Diecezjalnego Radia „VIA” z Rzeszowa – ks. dr Marek Chorzępa.

Program Rekolekcji na Niedzielę – 17 marca 2013 r.

godz.   7.00 : Msza św. z nauką ogólną.

godz.   9.00 : Msza św. z nauką ogólną.

godz. 11.00 : Msza św. z nauką ogólną – po Sumie nauka stanowa dla mężczyzn.

godz. 16.30 : Gorzkie Żale – Msza św. – nauka stanowa dla kobiet.

Program na kolejne dni będzie podany w przyszłą niedzielę…

Spowiedź św. będzie we czwartek – 21 marca w godz. 9.00 – 12.00 i 14.00 – 16.30.

• Akcję Katolicką zapraszam na spotkanie dzisiaj o godz. 15.00.
  • Parafialny Zespół „CARITAS” będzie rozprowadzał baranki wielkanocne w tym tygodniu we środę i piątek przed Mszą św. wieczorową od godz. 16.30 i po Mszy św. wieczorowej.
  • Młodzież klas drugich i trzecich gimnazjalnych wraz z Rodzicami zapraszamy na Mszę św. we czwartek / 14. III. / o godz. 17.00. Po Mszy św. będzie spotkanie o charakterze formacyjno-organizacyjnym w związku z przygotowaniem do Bierzmowania - / 8 kwietnia 2013 r. godz. 17.00. /
  • Młodzież biorąca udział w tegorocznym zimowisku, przygotowanym przez naszą Parafię, bardzo dziękuje Panu Wójtowi Gabrielowi Lesiczce i Radzie Gminy Jeżowe za wszelką życzliwość i pomoc finansową.
  • Msza św. za śp. + Józefa Chowaniec, zamówiona przez Sąsiadów, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. za śp. + Marię Ożóg, od Kolegów i Koleżanek syna Tadeusza z pracy i od „Solidarności”, będzie odprawiona we czwartek o godz. 17.00.