III Niedziela Wielkiego Postu - 3 marca 2013 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 03 marca 2013 09:24

NIEDZIELA III WIELKIEGO POSTU
3 marca 2013 r.

1. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn. Po południu o godz. 16.30 Gorzkie Żale z rozważaniem pasyjnym i Msza św.
  2. Jutro / 4. III. / przypada liturgiczne Święto św. Kazimierza – królewicza.
    Modlimy się w intencji Solenizantów pamiętając o naszych Rodakach: Ks. Dziekanie Kazimierzu Partyce i Ks. Kazimierzu Saganie z Kunowa.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00.
  4. W tym tygodniu przypada I Czwartek marca. Godzina Św. od 16.00 do 17.00.
  5. Droga Krzyżowa dla starszych w piątek o godz. 17,00 i Msza św.
    Młodzież zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 18,30,
    natomiast dzieci będą mieć Drogę Krzyżową w sobotę o godz. 9,00.
  6. Piątek / 8. III. / będzie dniem szczególnej modlitwy w intencji kobiet.
  7. W przyszłą niedzielę / 10. III. / po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż kobiet.
  8. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 191 – 200.
  • Dzisiaj / 3. III. / o godz. 15.30 w naszym kościele, zespół teatralny z Niska przedstawi misterium: „Tajemnica Eucharystii”. Jest to spektakl oparty na prywatnych, przez Kościół zatwierdzonych, objawieniach współczesnej mistyczki Cataliny Rivas. / Boliwia / Zapraszam !
  • Od jutra do środy / 4 – 6. III. / w naszej parafii trwać będą rekolekcje wielkopostne dla młodzieży i dzieci ze wszystkich szkół z terenu parafii.
  • Parafialny Zespół „CARITAS” zapraszam na spotkanie we środę po wieczorowej Mszy św. / ok. godz. 18.15 / na plebanię.
  • Stowarzyszenie Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego zapraszamy na spotkanie we czwartek / 7. III. / po wieczorowej Mszy św.
  • Akcję Katolicką zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę / 10. III. / o godz. 15.00.
  • Msza św. za śp. + Marię Ożóg, zamówiona przez Sąsiadów, będzie odprawiona jutro o godz. 6.30.
  • Msza św. za śp. + Marię Ożóg od Związku Zawodowego „Solidarność”, będzie odprawiona we wtorek o godz. 17.00.
  • Msza św. za śp. + Janinę Ciak, zamówiona przez Sąsiadów, będzie odprawiona we wtorek o godz. 17.00. / koncelebra /
  • Msza św. za śp. + Stanisława Ziober, zamówiona przez Sąsiadów, będzie odprawiona we czwartek o godz. 17.00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 121 – 130, będzie odprawiona w piątek o godz. 17.00.