II Niedziela Wielkiego Postu - 24 lutego 2013 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 24 lutego 2013 09:08

NIEDZIELA II WIELKIEGO POSTU
24 lutego 2013 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9,00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci. Po południu o godz. 16,30 Gorzkie Żale z rozważaniem pasyjnym i Msza św.
  2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00.
  3. W tym tygodniu przypada: I Piątek i I Sobota marca. Okazja do Spowiedzi św. we czwartek od godz. 16,30 i w piątek podczas adoracji od godz. 15,00.
  4. W piątek o godz. 15,00 wystawienie Najśw. Sakramentu – Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja do godz. 17,00.
  5. Droga Krzyżowa dla starszych w piątek o godz. 17,00 i Msza św. Młodzież zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 18,30, natomiast dzieci będą mieć Drogę Krzyżową w sobotę o godz. 9,00.
  6. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca N.M.P. będzie w sobotę / 2. III. / po wieczorowej Mszy św.
  7. W przyszłą niedzielę / 3. III / po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn.
  8. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 181 – 190.
  • W sobotę / 2. III. / w naszym kościele rozpocznie się cykl dziesięciu katechez przygotowujących do zawarcia sakramentu małżeństwa. Katechezy odbywać się będą przez kolejne soboty Wielkiego Postu w kościele. W najbliższą sobotę zapraszam na Mszę św. o godz. 17,00 a później będzie pierwsze spotkanie. W katechezach biorą udział młodzi, którzy ukończyli 16 rok życia.
  • W przyszłą niedzielę / 3. III. / o godz. 15.30 w naszym kościele, zespół teatralny z Niska przedstawi misterium: „Tajemnica Eucharystii”. Jest to spektakl oparty na prywatnych, przez Kościół zatwierdzonych, objawieniach współczesnej mistyczki Cataliny Rivas. / Boliwia / Zapraszam !
  • Msza św. za śp. + Stanisława Ziober, zamówiona przez Sąsiadów, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. za śp. + Romana Kumor, zamówiona przez Sąsiadów, będzie odprawiona w piątek wieczorem po Drodze Krzyżowej.
  • Msza św. za śp. + Stanisława Rychlak, zamówiona przez Sąsiadów, będzie odprawiona w sobotę o godz. 6.30.
  • Msza św. w intencji Braci różańcowych z Róży św. Kazimierza – Pana Józefa Mareckiego, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 3. III. / o godz. 11.00.