I Niedziela Wielkiego Postu - 17 lutego 2013 r. PDF Drukuj Email
sobota, 16 lutego 2013 20:39

NIEDZIELA I WIELKIEGO POSTU
17 lutego 2013 r.

1. Dzisiaj po południu o godz. 16.30 Gorzkie Żale z rozważaniem pasyjnym i Msza św. Zapraszamy do licznego uczestnictwa w Gorzkich Żalach.
  2. We środę / 20. II. / przypada piąta rocznica śmierci naszego Księdza Prałata Ludwika Bielawskiego. Msza św. rocznicowa za + Ks. Prałata będzie odprawiona o godz. 17,30. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy o godz. 17.00.
  3. W piątek / 22. II. / przypada liturgiczne Święto Katedry Św. Piotra Ap.
    Wobec zapowiedzi zakończenia posługi przez Ojca św. Benedykta XVI, modlić się będziemy w intencji Papieża i Kościoła…
  4. Droga Krzyżowa dla starszych w piątek o godz. 17,00 i Msza św.
    Młodzież zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 18,30,
    natomiast dzieci będą mieć Drogę Krzyżową w sobotę o godz. 9,00.
  5. Za tydzień / 24.II. / po Mszy św, o godz. 9,00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci.
  6. Chrzest dzieci będzie w przyszłą niedzielę / 24. II / podczas Sumy o godz. 11,00. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych będzie w sobotę po wieczorowej Mszy św. w kościele.
  7. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 171 – 180. / po Drodze Krzyżowej dla dzieci /
  • Msza św. w intencji żyjących i zmarłych uczestników strajku Rolników w Rzeszowie / 5. I. – 19. II. 1981 r. /, będzie odprawiona we wtorek o godz. 17.00.
  • Msza św. za śp. + Ks. Prałata Ludwika Bielawskiego w 5 rocz. śm. będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. zamówiona przez Sąsiadów za śp. + Paulinę Rodzeń, będzie odprawiona w piątek wieczorem po Drodze Krzyżowej.
  • Msza św. za śp. + Marię Ożóg, od Kolegów i Koleżanek Syna Henryka z pracy, będzie odprawiona w sobotę o godz. 6.30.