Wiadomość od Ojca Prowincjała Misji Franciszkańskiej w Indiach. PDF Drukuj Email
sobota, 26 stycznia 2013 20:13

Przekazując informacje od Prowincjała franciszkanów OFM w Indiach: Módlcie się za Kościół w Indiach. Buddyjscy ekstremiści w Indiach, podpalili zeszłej nocy 20 kościołów. Popołudniu planowane jest zniszczenie 200 kościołów w prowincji Olisabang. Zamierzają zabić 200 misjonarzy w ciągu najbliższych 24 godzin. Obecnie wszyscy chrześcijanie ukrywają się w wioskach. Módlcie się za nich i wysyłajcie tę wiadomość do wszystkich chrześcijan, których znacie. Módlcie się do Boga, aby się zmiłował nad naszymi braćmi i siostrami w Indiach. Gdy otrzymacie tę wiadomość,proszę was bardzo o jej pilne wysłanie do wszystkich ludzi dobrej woli. Módlcie za nich, do Pana Naszego Wszechmogącego i Zwycięskiego.

Z poważaniem,
Gonzalo Duarte G., ss.cc.
Biskup Valparaiso