Niedziela Chrztu Pańskiego - 13 stycznia 2013 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 13 stycznia 2013 10:36

NIEDZIELA - ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO
13 stycznia 2013 r.

1. Dzisiejszą Niedzielą Chrztu Pana Jezusa kończymy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Tradycyjnie trwamy w atmosferze bożonarodzeniowej do 2. lutego.
    Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż kobiet.
    Po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia – Nieszpory i Msza św.
  2. We środę przypada 16 dzień stycznia – Dzień wdzięczności Panu Bogu i Matce Najśw. za wyniesienie do chwały ołtarzy bł. Jana Pawła II. i modlitwy w intencji Ojczyzny. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy o godz. 17,00 ; Msza św. i adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 21.00. ZAPRASZAMY !
  3. W piątek / 18.I. / rozpoczniemy kolejny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan – Tydzień Ekumeniczny pod hasłem: „Czego Bóg od nas oczekuje?”.
  4. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 121 – 130.
  • Wczoraj / sobota - 12. I. / zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej Parafii. Pragniemy z całego serca podziękować za gościnność, życzliwość i wszelkie dobro, którego doświadczyliśmy w Waszych Rodzinach podczas odwiedzin duszpasterskich. Wszystkie Rodziny Parafii przyjęły kapłanów z wizytą duszpasterską. Zasadniczym celem wizyty duszpasterskiej jest wspólna modlitwa w intencji Rodziny o Boże Błogosławieństwo na cały rok, ale też i wsłuchanie się w głos Parafian…Jak co roku ofiary z racji „kolędy” można składać w podpisanych kopertach na tacę w najbliższe niedziele…
  • Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Jeżowem serdecznie zaprasza na Misterium Jasełkowe w przyszłą niedzielę – 20 stycznia o godz. 15,00 w G.C.K. w Jeżowem.
  • Msza św. zamówiona przez Sąsiadów za śp. + Stanisława Bednarza, będzie odprawiona jutro o godz. 6.30.
  • Msza św. za śp. + Marię Konior, z Róży M.B. Fatimskiej, będzie odprawiona we wtorek o godz. 6.30.
  • Msza św. za śp. + Janinę Nienajadło, zamówiona przez Sąsiadów, będzie odprawiona w piątek o godz. 6.30.