UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO - 6 stycznia 2013 r. PDF Drukuj Email
sobota, 05 stycznia 2013 21:23

UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO – Trzech Króli
Niedziela - 6 stycznia 2013 r.

1. Pan Jezus objawia się narodom pogańskim w osobach Mędrców ze Wschodu. Modlimy się dzisiaj i wspomagamy materialnie Misje św. Po każdej Mszy św. będzie poświęcenie kadzidła i kredy. Po Sumie zmiana tajemnic różańcowych dla Róż mężczyzn. Po południu o godz. 17,00 adoracja Najśw. Sakramentu i Msza św.
  2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00.
  3. Za tydzień w niedzielę / 13. I / Święto Chrztu Pana Jezusa. Zakończenie liturgicznego okresu Narodzenia Pańskiego.
  4. Zmiana tajemnic różańcowych dla Róż kobiet będzie w przyszłą niedzielę po Sumie.
  5. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 111 – 120.
  • Wspólnotę Akcji Katolickiej i Stowarzyszenia Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego zapraszamy na spotkanie dzisiaj o godz. 15,00.
  • Jak co roku ofiary z racji „kolędy” można składać w podpisanych kopertach na tacę od przyszłej Niedzieli – / 13. I. /
  • Msza św. zamówiona przez Sąsiadów za śp. + Marię Konior, będzie odprawiona jutro o godz. 6.30.
  • Msza św. za śp. Bronisława Zagułę, zamówiona przez Sąsiadów będzie odprawiona we środę o godz. 6.30.

WIZYTA  DUSZPASTERSKA:

Pikuły – strona południowa  / ks. Dariusz / jutro od godz. 15.30 do 20.00.

Kolejne Rodziny w Podgórzu – strona północna  / Ks. Sylwester / : jutro, we wtorek  i czwartek od godz. 15.30 do 20.00.  ( we środę Ks. Sylwester jest w Sandomierzu ).

Grąd i Podborczyny  / Ks. Dariusz / we wtorek i środę od godz. 15,30 do 20.00.

Zanawsie  od Państwa Watrasów we czwartek i piątek od godz. 15,30 do 20.00  / Ks. Dariusz /

Zanawsie  od Państwa Królów we czwartek od godz. 9.00 do 17.00 / ks. prob. /

Centrum– strona południowa od Urzędu Gminy do plebanii w sobotę od godz. 9.00.

-  w sobotę / 12. I. / zakończymy Wizytę Duszpasterską w naszej Parafii.