Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/pjezowe/domains/parafia-jezowe.pl/public_html/plugins/system/securityimages.php on line 111

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/pjezowe/domains/parafia-jezowe.pl/public_html/plugins/system/securityimages.php on line 134
UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO - 25-26 grudnia 2012 r.
UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO - 25-26 grudnia 2012 r. PDF Drukuj Email

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO / wtorek, środa /
25-26 grudnia 2012 r.

 

 

 1. Dzisiaj / 26. XII : środa – Święto Św. Szczepana, Pierwszego Męczennika i Diakona / porządek Mszy św. niedzielny. Po południu o godz. 17,00 Msza św.
  Po wszystkich Mszach św. będzie poświęcenie owsa.
 2. Jutro – III Dzień w Oktawie Narodzenia Pańskiego / 27.XII / - Święto Św. Jana Apostoła i Ewangelisty.
 3. W piątek – IV Dzień w Oktawie Narodzenia Pańskiego / 28. XII. / Święto Św. Młodzianków – Męczenników. Na Mszę św. wieczorową o godz. 17.00 zapraszamy wszystkich, którzy dziewięć miesięcy temu, czyli 25 marca, podjęli Duchową Adopcję dziecka nienarodzonego. Będziemy dziękować Panu Bogu za dar życia uratowanego poprzez modlitwę. W piątek nie obowiązuje post.
 4. W najbliższą niedzielę / 30. XII. / przypada Święto Św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Modlić się będziemy w intencji naszych Rodzin. Podczas Mszy św. o godz. 11.00 Uroczystość Jubileuszy małżeńskich z całej Gminy Jeżowe.
 5. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci będzie w przyszłą niedzielę / 30. XII / po Mszy św. o godz. 9.00.
 6. Troskę o kościół - w sobotę rano - powierzam rodzinom z domów nr: 91 - 100.
 • Msza św. zamówiona przez Sąsiadów za śp. + Bronisława Zagułę, będzie odprawiona w piątek o godz. 17.00.
 • Msza św. zamówiona przez Sąsiadów za śp. + Błażeja Zagułę, będzie odprawiona w sobotę o godz. 6.30.
 • Msza św. zamówiona przez Sąsiadów za śp. + Rozalię Rogala, będzie odprawiona w sobotę o godz. 17.00.
 • Msza św. w intencji Małżonków Jubilatów, będzie odprawiona w niedzielę o godz. 11.00
 • Msza św. z róży M.B. Królowej Rodzin – Pani Teresy Guzina będzie odprawiona w Święto Św. Rodziny / niedziela / o godz. 11,00.
 • Msza św. w intencji Sióstr Różańcowych z Róży Św. Rodziny – Pani Marii Głuszak, będzie odprawiona w Święto Św. Rodziny / niedziela / o godz. 11.00.
 • Msza św. za śp. + Błażeja Zagułę, zamówiona przez Sąsidów, będzie odprawiona w niedzielę o godz. 17.00.
 • Tradycyjnie w drugi dzień Świąt – Św. Szczepana i jutro w Święto Św. Jana od godz. 14,00 młodzież z Oazy i KSM-u będzie kolędować w naszej Parafii. Prosimy o życzliwe przyjęcie „kolędników”.
 • W piątek i sobotę – 28. i 29. XII udamy się z wizytą duszpasterską do Rodzinach naszej Wspólnoty Parafialnej.
  Porządek będzie następujący : w piątek od godz. 9,00 jeden z księży rozpocznie od Krzyżówek stroną południową i pójdzie w kierunku plebanii ; w sobotę też od godz. 9,00 będzie odwiedzał kolejne rodziny stroną południową w kierunku plebanii.
  Drugi ksiądz w piątek od godz. 9,00 rozpocznie wizytę duszpasterską od plebanii pójdzie w kierunku Podgórza stroną południową ; w sobotę też od godz. 9,00 odwiedzi kolejne Rodziny stroną południową w kierunku Podgórza.
  Trzeci ksiądz rozpocznie wizytę duszpasterską od Krzyżówek stroną północną w kierunku kościoła w piątek od godz. 9.00 i będzie kontynuował w sobotę od godz. 9.00.
 

Rok duszpasterski

Idźcie i głoście

Dzisiaj