Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/pjezowe/domains/parafia-jezowe.pl/public_html/plugins/system/securityimages.php on line 111

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/pjezowe/domains/parafia-jezowe.pl/public_html/plugins/system/securityimages.php on line 134
XXXIII Niedziela Zwykła - 18 listopada 2012 r.
XXXIII Niedziela Zwykła - 18 listopada 2012 r. PDF Drukuj Email

NIEDZIELA XXXIII zw. w Roku
18 listopada 2012 r.

 

 

 1. Gościmy dzisiaj w naszej Parafii Przedstawicieli Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu. Przez wstawiennictwo bł. Karoliny Kózkówny / liturgiczne wsp. – 18. XI. / modlimy się o powołania do kapłaństwa.
  Po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia i Msza św.
 2. Jutro przypada wsp. bł. Salomei, we wtorek św. Rafała Kalinowskiego a we środę / 21. XI. / przypada wsp. Ofiarowania Najśw. Maryi Panny.
 3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00 i Msza św.
 4. We czwartek / 22. XI. / liturgiczne wsp. Św. Cecylii – Patronki muzyki kościelnej. Modlić się będziemy w int. chórzystów i wszystkich, którzy śpiewem wielbią Boga.
 5. W sobotę / 24. XI / z racji wsp. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej dz. i m. – w dekanacie odpust w Łętowni.
 6. W przyszłą Niedzielę / 25. XI. / UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – ostatnia Niedziela Roku Liturgicznego, patronalne święto Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
 7. 7. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9,00.
 8. 8. Chrzest dzieci będzie w przyszłą niedzielę w czasie Sumy o godz. 11,00. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w sobotę po wieczorowej Mszy św. w kościele.
 9. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 31 – 40.
 • Nasza młodzież z Ruchu „Światło-Życie” ( OAZA ) zaprasza dzieci z naszej Parafii na „Zabawę Andrzejkową”, która odbędzie się dzisiaj / 18. XI. / od godz. 14,30 w Gminnym Centrum Kultury w Jeżowem. Obiecujemy miłe spędzenie czasu. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci…
 • Chórzystów zapraszam na spotkanie we czwartek / 22. XI. / na plebanię po Mszy św. wieczorowej.
 • kcję Katolicką zapraszam na spotkanie w przyszłą Niedzielę o godz. 15,00.
 • Organizowany jest wyjazd – pielgrzymka do Torunia i Lichenia z racji 21 rocznicy powstania „Radia Maryja” w dniu 1 grudnia. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do Pani Marii Szewc. / obok kościoła / Koszt i dokładna godzina wyjazdu będzie podana w najbliższym czasie.
 • Według wstępnych planów Centralnej Dyrekcji Dróg i Autostrad, odcinek drogi szybkiego ruchu S-19 ma przebiegać między Podgórzem a Pikułami. Mieszkańcy tych osiedli chcą przesunięcia tego odcinka bardziej na wschód. W związku z tym zachodzi potrzeba zebrania odpowiedniej ilości podpisów pod taką petycją. Pod takim protestem będzie można się podpisać od jutra do piątku w godzinach: 8,00 do 14,00 w Szkole Podstawowej w Podgórzu i w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. w salce K.S.M. przy kościele.
 • Msza św. w intencji naszych Chórzystów, będzie odprawiona we czwartek / 22. XI. / o godz. 17,00.
 • Msza św. w intencji Akcji Katolickiej naszej Parafii, będzie odprawiona w przyszłą Niedzielę / 25. XI. / o godz. 11,00.
 • Wczoraj odbyły się kolejne zajęcia Dekanalnej Szkoły Lektora w gminnym Centrum Kultury. Składamy serdeczne podziękowania Panu prof. Ryszardowi Mściszowi za prowadzenie tych zajęć, a także Panu Dyrektorowi G.C.K. za udostępnienie miejsca.
 

Rok duszpasterski

Idźcie i głoście

Dzisiaj