XXXI Niedziela Zwykła - 4 listopada 3012 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 04 listopada 2012 09:02

NIEDZIELA XXXI zw. w Roku
4 listopada 2012 r.

1. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn. Po południu o godz. 17,00 Różaniec wypominkowy i Msza św. Dzisiejszy dzień jest dniem imienin bł. Jana Pawła II - / św. Karola Boromeusza /.
  2. Przez cały tydzień – do soboty – Różaniec za poleconych w Wypominkach będzie o godz. 16,30, a o godz. 17,00 Msza św. za poleconych w wypominkach.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00 i Msza św./li>
  4. W piątek / 9. XI. / liturgiczne święto: Rocznica Poświęcenia Bazyliki na Lateranie.
  5. W przyszłą niedzielę / 11. XI / Rocznica Odzyskania Niepodległości – Święto Narodowe. Po Sumie przejdziemy pod Pomnik Poległych i tam pomodlimy się za tych, którzy oddali życie za Naród i Ojczyznę.
  6. Za tydzień w niedzielę / 11. XI. / po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż kobiet.
  7. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 11 – 20.
  • Msza św. za zmarłych z Róży M.B. Saletyńskiej, Pani Marii Hawryło, będzie odprawiona we wtorek o godz. 17,00. / koncelebra /
  • Msza św. za zmarłych z Róży M.B. Uzdrowienia Chorych, Pani Franciszki Cisek, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie. / koncelebra /
  • Msza św. za śp. + Stanisława Rogalę, z Róży św. Joachima i Anny, Pana Bogdana Bednarza, będzie odprawiona we czwartek o godz. 6,30.
  • Msza św. za zmarłych Członków Stowarzyszenia Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu, będzie odprawiona we czwartek o godz. 17,00. / koncelebra /
  • Msza św. za śp. + Stanisława Rogalę, zamówiona przez Pracowników Sanatorium Górno – Pawilon IX, będzie odprawiona w piątek o godz. 6,30.
  • Sołtys oraz Rada Sołecka Jeżowe – Podgórze, zapraszają mieszkańców Sołectwa na zebranie wiejskie, które odbędzie się dnia 8 listopada / czwartek / o godz. 17,30 w Szkole Podstawowej w Jeżowem – Podgórzu. Głównymi tematami zebrania będą:
    a/ przebieg trasy szybkiego ruchu S -19 przez teren Sołectwa,
    b/ informacja o budowie chodnika w Jeżowem – Podgórzu.
    Na zebranie został zaproszony przedstawiciel Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad. Obecność swoją potwierdził też Pan Wójt Gminy Jeżowe. Ze względu na ważność omawianych tematów prosimy o udział w zebraniu.