XXVII Niedziela Zwykła - 7 października 2012 r. PDF Drukuj Email

NIEDZIELA XXVII zw. w Roku
7 października 2012 r.

 

 1. Rozpoczynamy dzisiaj 68. Tydzień Miłosierdzia, któremu w tym roku towarzyszy hasło: „Kościół domem miłosierdzia” – Ofiary zbierane dzisiaj do puszek przeznaczone są na CARITAS Diecezji Sandomierskiej. Po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn, a o godz. 17,00 Nabożeństwa Różańcowe i Msza św. Dzisiaj podczas Nab. Różańcowego o godz. 17,00, dzieci klas drugich naszej parafii otrzymają RÓŻAŃCE ŚW. Zapraszamy dzieci wraz z Rodzicami !
 2. Zachęcamy i zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w naszej świątyni w dni powszednie o godz. 17,00 Msza św. i Różaniec św.
 3. We wtorek / 9. X. / wsp. bł. Wincentego Kadłubka – Patrona Diecezji i Sandomierza.
 4. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę będzie połączona z Różańcem Św.
 5. We czwartek / 11. X. /, w pięćdziesiątą rocznicę otwarcia Soboru Watykańskiego II, rozpoczniemy w całym Kościele Rok Wiary.
 6. ROK WIARY w naszej wspólnocie parafialnej rozpoczniemy w przyszłą niedzielę / 14. X. / uroczystą Sumą o godz. 11,00.
 7. Za tydzień / 14. X. / - XII DZIEŃ PAPIESKI . Towarzyszyć mu będzie hasło: „Jan Paweł II – Papież Rodziny". Jak co roku młodzież będzie zbierać ofiary do puszek na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierającej uzdolnioną młodzież, która nie ma środków na kształcenie.
 8. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż kobiet, będzie w przyszłą niedzielę po Sumie
 9. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 631 – 640.
 • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Różańcowej – Pani Janiny Przybysz, będzie odprawiona we środę o godz. 17,00.
 • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Matki Odkupiciela – Pani Zofii Gut, będzie odprawiona we czwartek o godz. 17,00.
 • Msza św. za śp. + Zofię Kida, z Róży M.B. Różańcowej – Pani Zofii Piędel, będzie odprawiona we czwartek o godz. 17,00. / koncelebra /
 • Msza św. zamówiona przez Sąsiadów za śp. + Rozalię Rogala, będzie odprawiona w sobotę o godz. 6,30.
 • Msza św. za zmarłych z Róży św. Teresy – Pani Zofii Zaguła, będzie odprawiona w sobotę o godz. 17,00.
 • Msza św. za śp. + Zofię Pasiak – od Rady Parafialnej w Stobiernej, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 14. X. / o godz. 7,00.
 

Rok duszpasterski

Idźcie i głoście

Dzisiaj