XXVI Niedziela Zwykła - 30 września 2012 r. PDF Drukuj Email
sobota, 29 września 2012 20:15

NIEDZIELA XXVI zw. w Roku
30 września 2012 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9,00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla młodzieży i dzieci ; po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia – Nieszpory i Msza św. Dzisiaj modlimy się przez wstawiennictwo św. Hieronima.
  2. Jutro / 1. X. / - wsp. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus - rozpoczniemy uroczyście Nabożeństwa Różańcowe. Msza św. o godz. 17,00, wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec św. Serdecznie zapraszamy do wspólnego odmawiania i rozważania Różańca św. Od jutra Msza św. wieczorowa w dni powszednie o 17,00.
    Dla dzieci przygotowane są pamiątkowe wyklejanki na każdy dzień października.
  3. We wtorek / 2. X. / przypada wsp. Św. Aniołów Stróżów; we czwartek / 4. X. św. Franciszka z Asyżu, a w piątek / 5. X. / św. Siostry Faustyny Kowalskiej.
  4. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę będzie włączona do Różańca św.
  5. W tym tygodniu przypada: I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca października.
  6. Godzina Święta we czwartek od 16,00 do 17,00 ; o godz. 17,00 Nab. Różańcowei Msza św.
  7. W piątek o godz. 15,00 wystawienie Najśw. Sakramentu; Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 17,00. O godz. 17,00 Różaniec Św. i Msza św.
    Spowiedź św. we czwartek podczas Godziny św. i w piątek podczas adoracji.
  8. W przyszłą niedzielę / 7. X. / - wsp. Matki Bożej Różańcowej - rozpoczniemy 68. Tydzień Miłosierdzia pod hasłem: „Kościół domem miłosierdzia” – zbiórka do puszek na CARITAS diecezji sandomierskiej.
    Po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn.
  9. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 621 – 630.
  • Stowarzyszenie Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego zapraszamy na spotkanie we czwartek po wieczorowej Mszy św.
  • Parafialny Zespół CARITAS zapraszam na spotkanie we środę / 3. X. / po wieczorowym nabożeństwie na plebanię.
  • W sobotę / 6. X. / II Diecezjalna Pielgrzymka Róż Różańcowych do Radomyśla n/S. – „Maryja zaprasza nas do autentycznej wiary”. Z naszego dekanatu będą delegacje z poszczególnych parafii.
  • Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży naszej parafii składa serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy pomogli zorganizować Uroczystość 20-lecia K.S.M. w ubiegłą niedzielę – 23. IX. 2012 r.
  • Msza św. w int. Sióstr różańcowych z Róży św. Teresy – Pani Zofii Zaguła, będzie odprawiona jutro o godz. 17,00. - / dzień patronalny /
  • Msza św. za śp. + Zofię Pasiak – od Nauczycieli i Pracowników Zespołu Szkół w Stobiernej, będzie odprawiona jutro o godz. 17,00. / koncelebra /
  • Msza św. za zmarłych z Róży Narodzenia N.M.P. – Pani Zofii Głuszak, będzie odprawiona we wtorek o godz. 17,00.
  • Msza św. zamówiona przez Sąsiadów za śp. + Rozalię Rogala, będzie odprawiona w sobotę o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M. B. Różańcowej – Pani Zofii Piędel, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 7. X. / o godz. 11,00. / dzień patronalny/