XXV Niedziela Zwykła - 23 września 2012 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 23 września 2012 09:19

NIEDZIELA XXV zw. w Roku
23 września 2012 r.

1. Zakończenie II Tygodnia Wychowania. Modlimy się o owoce wysiłków i trudów wychowawczych i kończącego się Tygodnia Wychowania, dzisiaj / 23. IX. / przez wstawiennictwo św. Ojca Pio. Po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia – Nieszpory i Msza św.
  2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.
  3. We czwartek / 27. IX. / przypada wsp. Św. Wincentego a Paulo; w piątek / 28. IX. / św. Wacława – w naszych modlitwach pamiętamy o J.E. Ks. Bp. Wacławie Świerzawskim; w sobotę / 29. IX. / liturgiczne Święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. W naszych modlitwach polecamy Solenizantów.
  4. W przyszłą niedzielę / 30. IX / po Mszy św. o godz. 9,00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci.
  5. 5. Chrzest dzieci będzie w przyszłą niedzielę / 30. IX / podczas Sumy o godz. 11,00. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych będzie w sobotę po Mszy św. w kościele.
  6. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 611 – 620.
  • Dzisiaj o godz. 14,00 będzie okolicznościowa – uroczysta Msza św. z racji 20 – lecia istnienia Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w naszej Parafii.
  • W przyszłą niedzielę / 30. IX. / na Mszy św. o godz. 11,00 obecny będzie Diecezjalny Duszpasterz Rodzin wraz z Diecezjalną Doradczynią Życia Rodzinnego. Nowe Doradczynie rozpoczną swoje posługiwanie narzeczonym, małżeństwom i rodzinom.
  • Organizowany jest wyjazd do Warszawy w dniu 29 września br. na manifestację w obronie wolności mediów w naszej Ojczyźnie, a szczególnie Telewizji TRWAM. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do Pani Marii Szewc / obok kościoła / do środy włącznie. Wyjazd z parkingu obok kościoła w sobotę / 29. IX. / o godz. 4,00 rano.
  • CARITAS – Rudnik n/S. / zaprasza „Niedzielę z Aniołem Stróżem” w przyszłą niedzielę / 30. IX. / o godz. 15,00 przy ulicy Rzeszowskiej 35 w Rudniku n/S.
  • Msza św. w intencji Pielgrzymów na Dożynki Jasnogórskie będzie odprawiona jutro o godz. 18,00.
  • Msza św. zamówiona przez Sąsiadów za sp. + Zofię Kida, będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Zofię Kida, od Sąsiadów, będzie odprawiona w sobotę o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Braci różańcowych z Róży Św. Michała – Pana Michała Piędel, będzie odprawiona w sobotę o godz. 18,00. / dzień patronalny /