XXI Niedziela Zwykła - 26 sierpnia 2012 r. PDF Drukuj Email

NIEDZIELA XXI zw. w Roku
26 sierpnia 2012 r.

UROCZYSTOŚĆ  NAJŚWIĘTSZEJ  MARYI  PANNY  CZĘSTOCHOWSKIEJ

1. Odnawiamy dzisiaj Jasnogórskie Śluby Narodu Polskiego, wracamy do podjętych zobowiązań…Po Mszy św. o godz. 9,00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci ; po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia - Nieszpory i Msza św.
  2. W tym tygodniu przypadają wspomnienia: jutro / 27. VIII. / św. Moniki, we wtorek – św. Augustyna, a we środę Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  3. Zbliża się początek nowego roku szkolnego 2011/2012. Spowiedź św. przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego będzie w piątek / 31. VIII. / od 16,00 do 17,30 ; będą księża z dekanatu.
  4. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.
  5. W tym tygodniu przypada: I Sobota września. W bolesną rocznicę wybuchu II wojny światowej modlić się będziemy za poległych w obronie Ojczyzny.
    Nabożeństwo do Niepokalanego Serca N.M.P. wieczorem po Mszy św.
  6. W przyszłą niedzielę / 2. IX. / po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn.
  7. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 571 – 580.
  • O północy z soboty na niedzielę / 1/2. IX. / wyjeżdżamy na pielgrzymkę : Jasnogórskie Dożynki do Częstochowy.
  • Msza św. zamówiona przez Sąsiadów za śp. + Zygmunta Głuszaka, będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,30.
  • Msza św. z Róży św. Maksymiliana Kolbe – Pana Krzysztofa Majowicza za śp. + Jana Mścisz, będzie odprawiona we środę po Nowennie.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 521 – 530, będzie odprawiona we czwartek o godz. 18,00.
  • Msza św. z Róży M.B. Pocieszenia – Pani Janiny Bakalarczyk, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 2. IX. / o godz. 9,00 – dzień patronalny tej Róży.