IX Niedziela Zwykła (Uroczystość Trójcy Przenajświętszej) - 3 czerwca 2012 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 03 czerwca 2012 13:51

NIEDZIELA IX zw. w Roku
UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ
3 czerwca 2012 r.

1. Dzisiaj kończy się okres spowiedzi wielkanocnej. V Dzień Dziękczynienia przeżywamy pod hasłem: „Dziękujemy za dar życia i rodzinę”. Ofiary składane do puszek są przeznaczone na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
    Po południu o g. 17,00 nabożeństwo czerwcowe i Msza św.
  2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00, następnie Msza św.
  3. We czwartek / 7. VI. / UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA – BOŻE CIAŁO. Msze św. będą: Prymaria o godz. 7,00; uroczysta Suma o godz. 10,00, po której nastąpi PROCESJA EUCHARYSTYCZNA do czterech ołtarzy w kierunku PODGÓRZA.
    Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy w tradycyjnych miejscach; strażaków proszę o zabezpieczenie trasy. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów jak również dzieci pierwszokomunijne i z Rocznicy I Komunii św.
    Po południu w Boże Ciało o godz. 17,00 nabożeństwo czerwcowe i procesja wokół kościoła, później Msza św. Nabożeństwo to będzie w ramach Godziny Świętej. Przez całą Oktawę Bożego Ciała zapraszamy dzieci do sypania kwiatów.
  4. W piątek / 8. VI. / przypada wsp. Św. Jadwigi, Królowej.
  5. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 421 – 430.
  • Młodzież naszej Parafii zaprasza wszystkie dzieci na wspólną zabawę w sobotę / 9. VI. / w godz. 11,00 – 14,00 w ogrodzie obok plebanii. Przewidziane są konkursy z nagrodami i inne atrakcje… Serdecznie zapraszamy !
  • Msza św. za śp. + Teresę Bednarz z róży M.B. Gromnicznej będzie odprawiona jutro o godz. 18,00.
  • Msza św. zamówiona przez Sąsiadów za śp. + Czesława Rogalę, będzie odprawiona we czwartek o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Stefanię Żak z róży Św. Jadwigi, Królowej, Pani Sitarz będzie odprawiona w piątek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Stefanię Żak od firmy „Dach-Styl”, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 10. VI. / o godz. 7,00.
  • Msza św. za śp. + Czesława Rogalę i za zmarłych z róży św. Maksymiliana Kolbe, Pana Krzysztofa Majowicza, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 10. VI. / o godz. 9,00.