III Niedziela Wielkanocna - 22 kwietnia 2012 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 22 kwietnia 2012 07:57

NIEDZIELA III WIELKANOCNA
22 kwietnia 2012 r.

1. Dzisiaj rozpoczynamy IV Ogólnopolski Tydzień Biblijny , który trwać będzie do soboty – 28 kwietnia br. Przeżywać go będziemy pod hasłem „Kościół domem budowanym przez miłość”.
    Po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia – Nieszpory i Msza św.
  2. Jutro / poniedz. – 23. IV. / Uroczystość Św. Wojciecha – Patrona Polski.
    Modlić się będziemy w intencji naszej Ojczyzny i polecać będziemy Solenizantów.
  3. We środę / 25. IV. / przypada Święto Św. Marka – Ewg. W naszych modlitwach pamiętajmy o Solenizantach, naszych Rodakach: Ks. Dziekanie Marku Cisku z Leżajska, Ks. ppor. Marku Drabiku z Dęblina i naszych bliskich - znajomych.
    Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy o godz. 18,00 i Msza św.
  4. Chrzest dzieci będzie w przyszłą niedzielę / 29. IV. / podczas Sumy o godz. 11,00.
    Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w sobotę po wieczorowej Mszy św. w kościele.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych dla młodzieży i dzieci będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9,00.
  6. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 371 – 380.
  • Akcję Katolicką zapraszam na spotkanie dzisiaj o godz. 15,00.
  • Spotkanie i próba dla dzieci klas drugich wraz z Rodzicami przygotowujące do Uroczystości I Komunii św. będzie we czwartek / 26. IV. / o godz. 16,00 przy kościele.
  • Diecezjalny Dzień Ekspijacji za grzechy dzieciobójstwa w tym roku będzie na Świętym Krzyżu w przyszłą niedzielę - 29. IV. O godz. 9,00 Droga Krzyżowa i Msza św. o godz. 11,00. Kto będzie mógł, to serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy na Świętym Krzyżu.
  • W przyszłą niedzielę po wieczorowej Mszy św. o godz. 18,30 w naszej świątyni będzie Wieczór Uwielbienia. Poprowadzi młodzież z Ruchu Światło-Życie. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z róży św. Teresy – Pani Zofii Zaguła będzie odprawiona we czwartek o godz. 18,00.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z róży M.B. Szkaplerznej – Pani Marii Dul będzie odprawiona w piątek o godz. 18,00.
  • Msza św. zamówiona przez Sąsiadów k/kościoła za śp. + Genowefę Rychlak będzie odprawiona w sobotę o godz. 6,30.
  • Msza św. zamówiona przez Sąsiadów z Zanawsia za śp. + Genowefę Rychlak będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 7,00.