Niedziela Miłosierdzia Bożego - 15 kwietnia 2012 r. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 16 kwietnia 2012 07:17

NIEDZIELA II WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
15 kwietnia 2012 r.

1. W dzisiejszą niedzielę, która jest zarazem ostatnim dniem Oktawy Wielkanocy, pragniemy skupić naszą uwagę na tajemnicy Miłosierdzia Bożego.
    Dzisiaj o godz. 15,00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.Zapraszam!
    Po południu o godz. 17,00 będzie Msza św. wieczorowa. W święto patronalne „CARITAS” modlimy się w intencji naszego Parafialnego Zespołu „Caritas”.
    Dzieci mogą składać skarbonki przy ołtarzu Najśw. Serca Pana Jezusa.
  2. Jutro / poniedz. – 16. IV. / dzień modlitwy dziękczynnej za wyniesienie do chwały ołtarzy bł. Jana Pawła II – papieża. Po wieczorowej Mszy św. będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i modlitwy do Apelu Jasnogórskiego – do godz. 21,00.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00.
  4. 4. We czwartek / 19. IV. / przypada 7. rocznica wyboru Ojca św. Benedykta XVI. Modlić się będziemy w intencji Papieża.
  5. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 361 – 370.
  • Organizowany jest z naszej Parafii wyjazd do Warszawy w sobotę / 21. IV. / na manifestację w obronie Telewizji „TRWAM”  i wolnych mediów. Wyjazd autobusu z parkingu obok kościoła w sobotę o godz. 4.00 rano.
    Zgłoszenia przyjmują: Pani Maria Szewc i Pan Wojciech Kopacz.
  • Msza św. za śp. + Tadeusza Kopacza od Przyjaciół będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,30.
  • Msza św. zamówiona przez Sąsiadów za śp. Juliana Drelicha będzie odprawiona we środę o godz. 6,30.
  • Msza św. za zmarłych z róży św. Kazimierza – Pana Józefa Mareckiego będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. zamówiona przez Sąsiadów za śp. + Władysława Kołodziej będzie odprawiona we czwartek o godz. 6,30.
  • Msza św. zamówiona przez Sąsiadów za śp. + Stanisława Olejarczyka będzie odprawiona w sobotę o godz. 6,30.
  • Msza św. zamówiona przez Sąsiadów za śp. + Tadeusza Kopacza będzie odprawiona w sobotę o godz. 18,00.