VI Niedziela Zwykła - 12 lutego 2012 r. PDF Drukuj Email
sobota, 11 lutego 2012 21:45

NIEDZIELA VI zw. w Roku
12 lutego 2012r.

1. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż kobiet, a po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia – Nieszpory i Msza św.
  2. We wtorek / 14.II. / przypada liturgiczne święto Świętych Cyryla i Metodego – Patronów Narodów Słowiańskich.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00 i Msza św.
  4. We czwartek / 16. II / - Dzień Modlitwy Dziękczynnej za wyniesienie do chwały ołtarzy bł. Jana Pawła II i w int. Ojczyzny. Po Mszy św. będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i czuwanie modlitewne do Apelu Jasnogórskiego, do godz. 21,00. Zapraszamy !
  5. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 271 – 280.
  • Nasza młodzież zaprasza wszystkich wiernych naszej Parafii na Wieczór Uwielbienia, który będzie miał miejsce dzisiaj po wieczorowej Mszy św. o godz. 18,30 w naszej świątyni. Będzie to rodzaj modlitwy uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem. Wszystkich serdecznie zapraszamy !!!
  • Wszystkich, którzy wyjeżdżają na zimowisko do Wisły w dniach od 16 do 20 lutego b.r. zapraszamy na spotkanie organizacyjne jutro / poniedz. – 13. II. / po wieczorowej Mszy św. w kościele. Na spotkaniu zostaną podane szczegóły dotyczące wyjazdu i pobytu na zimowisku.
  • Akcja Katolicka i NSZZ RI „Solidarność” zaprasza na spotkanie z Panią Senator Janiną Sagatowską i Panem Posłem na Sejm RP Stanisławem Ożogiem dzisiaj o godz. 14,00 w Sali Gminnego Centrum Kultury w Jeżowem.
  • Msza św. zamówiona przez Sąsiadów za śp. + Henryka Krawiec będzie odprawiona jutro o godz. 6,30.
  • Msza św. zamówiona przez Sąsiadów za śp. + Władysława Smusz będzie odprawiona jutro o godz. 17,00.
  • Msza św. zamówiona przez Sąsiadów za śp. + Annę Bednarz będzie odprawiona we wtorek o godz. 17,00.