V Niedziela Zwykła - 5 lutego 2012r. PDF Drukuj Email
niedziela, 05 lutego 2012 09:04

NIEDZIELA V zw. w Roku
5 lutego 2012r.

1. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn.
    Po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia – Nieszpory i Msza św.
    Po każdej Mszy św. będzie poświęcenie chleba i wody – wsp. św. Agaty.
  2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00 i Msza św.
  3. W sobotę / 11. II. / wsp. Najśw. Maryi Panny z Lourdes – XX Światowy Dzień Chorego. Kościół w tym dniu pragnie szczególnie pochylić się nad cierpiącymi z powodu choroby i niepełnosprawności. O godz. 17,00 Msza św. z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych. Modlić się będziemy w intencji wszystkich chorych i cierpiących w naszej wspólnocie parafialnej.
  4. W przyszłą niedzielę / 12. II. / po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż kobiet.
  5. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 261 – 270.
  • Akcję Katolicką zapraszam na spotkanie dzisiaj o godz. 15,00.
  • Nasza młodzież z Ruchu Światło-Życie / Oaza / zaprasza wszystkie dzieci naszej parafii na zabawę choinkową dzisiaj / 5. II. / o godz. 14,00 w Gminnym Centrum Kultury w Jeżowem. Zapraszamy!!!
  • Młodzież oazowa zaprasza wszystkich wiernych na Wieczór Uwielbienia w przyszłą niedzielę / 12. II. / o godz. 18,30 do naszego kościoła. Wszystkich serdecznie zapraszamy!!!
  • Akcja Katolicka i NSZZ RI „Solidarność” zaprasza na spotkanie z Panią Senator Janiną Sagatowską i Panem Stanisławem Ożogiem – Posłem na Sejm RP w przyszłą niedzielę / 12. II. / o godz. 14,00 w Sali Gminnego Centrum Kultury w Jeżowem.
  • Msza św. z róży pw. M.B. z Lourdes – Pani Emilii Tabor będzie odprawiona w sobotę / 11. II. / o godz. 17,00 – dzień patronalny tej róży.